Hakkımızda

Anatolia Diamond Hakkımızda

Değerli müşterilerimiz ANATOLİA DİAMOND BİTKİSEL  SAÇ BAKIM SETİMİZ hakkında size biraz bilgi aktarmak istiyorum.Ben yıllarca  gazetecilik ile birlikte ticaretle uğraştım.Uzun yıllar ticaretle uğraşmam hasebiyle yılların verdiği yorgunluk düşünce ve stres’ten dolayı saçlarım zayıflamağa incelmeğe azda olsa dökülmeğe ve beyazlaşmaya başladığını gördüm.

Gazeteci ve Araştırmacı Yazar olmam hasebiyle saçlarımı eski haline döndürmek için saçlara faydası olan bitkisel ürünleri araştırmağa başladım.

Uzun bir araştırma sonucunda 7 çeşit bitkinin özünden elde ettiğim özel formüllü losyonu ve şampuanı ilk olarak saçlarımda denemeğe başladım.DÖRT AY gibi kısa süre içersinde saçlarımdaki dökülmeler incelmeler beyazlıklar yavaş yavaş yok olmağa başladığını gördüm.Ayrıca bu süre içersinde alttan gelen saçlarımında ana renginde çıktığını gördüm.

Setin içersindeki  LOSYON ve özel olarak imal ettiğim şampuanın saçın köklerine etki yaptığını anladıktan sonra çevremde bir çok yakın arkadaşlarıma tavsiye ettim..Saçları dökülen yıpranan çok arkaşlarımında saçları yavaş yavaş çıkmağa başladığını gördükten sonra artık insanlarında bu üründen faydalanması için  ürünümüzün tüm yasal izinlerini aldıktan sonra  GMP kriterlerine uygun bir fabrikada üretmeye başladık.

Bu ürünü alıpta 4-5 ay gibi kısa süre içersinde düzenli olarak kullananların görüşü !!! ANATOLİA DİAMOND BİTKİSEL SAÇ BAKIM SETİNİN sıradan bir set olmadığının kanaatı oluştuğu gibi kullanan herkes yakın çevresindeki eşine dostuna tavsiye etmektedir.Acizane benimde görüşüm ve kanaatım ürünümüz çok kısa bir zaman sonra dünya markası kaliteli ürünlerin listesinde yerini alacağına inanıyorum.Ürünümüzü gönül rıhatlığı ile kullanabilirsiniz hiç bir yan etkisi yoktur.Tamamen doğal ve bitkisel olarak üretilmektedir.

Altın Değerindeki Saçlarınızı Anatolia Diamond Bitkisel saç bakım seti İle Elmas’a Çevirin…

Saç Bakım Seti

Saç Bakım Setinde kimyasal içerikli hiçbir madde bulunmamaktadır. Tamamen bitkisel ve doğal ürünlerden imal edilmiş olup yan etkisi yoktur. Sadece göze temas edilmemesi ve 5 yaş altı çocuklarda saç losyonu kullanılmaması önerilmektedir.

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
Open chat
1
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
(Kapıda Ödeme İmkanı )