Anatolia Diamond Resimler

ŞAHİN ŞİMŞEK GAZETECİ YAZAR


Değerli müşterilerimiz ANATOLİA DİAMOND SAÇ BAKIM SETİMİZ hakkında size biraz bilgi aktarmak istiyorum.Uzun yıllar ticaretle uğraşmam hasebiyle yılların verdiği yorgunluk düşünce ve stres ten dolayı saçlarımın yıpranmaya dökülmeye zayıflamaya başladığını gördüm.Gazeteci ve  Araştırmacı Yazar olmam hasebiyle saçlarımı eski haline döndürmek için saçlara faydası olan bitkisel ürünleri araştırmaya başladım.Uzun bir araştırma sonucunda 7 çeşit bitkinin özünden elde ettiğim özel formüllü losyonu ve şampuanı ilk olarak saçlarımda denemeye başladım.4 AY gibi kısa süre içersin de saçlarımdaki dökülmeler,zayıflamalar,cansızlıklar yavaş yavaş yok olmaya başladığını gördüm.Ayrıca bu süre içersin de yeni çıkan alttan gelen saçlarımın da ana renginde çıktığını gördüm.

Setin içersin de bulunan  LOSYON ile ŞAMPUANI düzenli kullandıktan sonra saç pigment’lerine etki yaptığı anladım.Daha  sonra çevremde bir çok yakın arkadaşlarım da denedi.Saçları dökülen yıpranan arkadaşlarımında   saçı yavaş yavaş canlanmaya başladığını gördüm. 

   Sonuç olarak yüzlerce kişi bu doğal ürünü kullandıktan sonra istediğimiz sonuca vardık. Ürünümüzün MARKA TESCİLİNİ ve tüm yasal izinlerini  aldıktan sonra piyasaya sürmeğe başladık.Şu an ürünümüz YURT dışı ve YURT içinde şirketimizde ve ana bayilerimizde  satılmaktadır.Bu ürünü alıpta 4 ay gibi kısa süre içersin de düzenli olarak kullananların görüşü ANATOLİA DİAMOND SAÇ BAKIM SETİNİN sıradan bir set olmadığının kanaatı oluştuğu gibi kullanan herkes yakın çevresindeki eşine dostuna tavsiye etmektedir.Acizane benimde görüşüm ve kanaatım ürünümüz çok kısa bir zaman sonra dünya markası kaliteli ürünlerin listesinde yerini alacağına inanıyorum.

Ürünümüzü endişesiz bir şekilde  kullanabilirsiniz. Hiç bir yan etkisi yoktur.Tamamen doğal ve bitkisel olarak üretilmiştir.

KUAFÖR MUZAFFER

Bu arkadaşım benim 30 yıllık kuaförüm.15 yıla yakındır saçları tamamen dökülmüştü.Kuaför olması hasebiyle yüzlerce saç çıkaran değişik ürünler kullandı.Bir sonuç alamadı.

Anatolia Diamondu kendi saçlarımda kullanmağa başladıktan 15 gün sonra kuaförüme traşa gittiğimde saçlarımda değişiklik olduğunu fark etti.Ne kullandığımı sorduğunda kendime özel bitkisel bir losyon ile şampuan yaptım onu kullanıyorum dedim.

Sanada 1 set getireyim sende kullan dediğimde 15 yıldır kullanmadığım ürün kalmadı benim saçlarım artık bu saatten sonra gelmez dedi.Bende ısrarla kullanmasını tavsiye ettim ve bir set kendisine verdim.İlk resimde ve ilk videosunda anlaşılacağı gibi hiç saçı yoktu.

2 aydır düzenli kullanmağa başladı.Diğer resimlerde görüldüğü gibi saçları inanılmaz derecede gelmeğe başladı.Kısa süre  sonra kafa derisi komple kapanır.15 yıl sonra kuaförün saçları yeniden çıkmağa başlamasıyla inanılmaz bir mutluluk yaşıyor.

Kuaförüm MUZAFFER beyi arayarak bizzat bilgi alabilirsiniz. 05313066263

MEHMET CEVAT ŞİMŞEK

Bu resimler abime aittir.İlk resimde görüldüğü gibi hemen hemen önden saçı hiç yoktu.

1.5 aya yakındır düzenli olarak ANATOLİA DİAMOND ‘ı kullanıyor.45 günlük kullanma sonucu diğer resimlerden de anlaşılacağı gibi ciddi derecede saçlarındaki farklılık görülmektedir.

Kısa bir süre sonra şimdilik görünen kafa derisi komple yeni gelen saçlarla kapanacaktir.

ŞENOL KOÇ

Niğde de ikamet eden bu müşterimiz ürünümüzü ilk kullananlardan birisidir.

İlk foto da anlaşılacağı gibi bu  genç yaşta stresten dolayı saçları dökülmüştü.Ürünümüzü düzenli olarak kullanmağa başladı.65 günlük kullanmayla saçlarında inanılmaz derecede farklılık görülmektedir.

Kısa bir süre  sonra saç problemi tamamen ortadan kalkacaktır.Bana yolladığı her foto da saçlarının biraz daha çıktığını söylediği gibi eşine dostunada tavsiye etmektedir.

CEYLAN ERDOĞAN

ALMANYA ‘dan bu kardeşimizin kulaklarının arkasında saç kıran vardı.1o yıldır kullanmadığı ürün kalmamıştı.Anatolia diamond  ürünümüzü kullanmağa başladıktan sonra sac kıranı tamamen yok oldu. Saçları pırıl pırıl ışıl ışıl olunca bu kezde ALMANYA DİÜSBURG temsilciğini aldı.Şu an orada ciddi şekilde  ürünümüzü satmaktadır..